De Zwijmel vandaag gaat over mij… want vandaag ben ik ‘De Pelgrim’ die ergens onderweg is. Mijn hele hebben en houden zit in mijn Backpack, en meer heb ik ook niet nodig. Zonder Corona zou ik nu vier weken op pad zijn in Spanje… op Camino de Madrid. Waarom het niet door gaat weten wij allemaal, en daarom heb ik naar een alternatief gezocht in eigen land. Twaalf dagen ben ik alleen op pad en volg een gedeelte van het Peerke, Pelgrims en Pieterpad.

Bezinning, stilte, verbondenheid en genieten zijn de kernwoorden die bij deze wandeling passen. Thema’s die goed bij mij passen.
Dineke de Velde Harsenhorst trof ik in 2018 op een Queimada avond bij Camino Comfort. Hier bracht zij onder andere ‘De Pelgrim’ ten gehoren. Het is heerlijk om naar haar liedjes te luisteren… Liedjes die Dineke schreef zijn krachtig in hun eenvoud, haar gedichten wonderlijk toegankelijk en haar presentatie puur en oprecht. Ik zei Dineke schreef… want op 16 november 2019 jl. is zij uit het leven gestapt. Ze kon niet langer tegen de eenzaamheid in haar eigen ziel.
Luister naar…
Volgende week sla ik mijn Zwijmel over want deze Pelgrim is nog onderweg…
Wat een prachtig lied!
Geniet van je wandeling Rianne!
LikeGeliked door 1 persoon
Dank je wel Dorris!! Eindelijk weer op pad… ik ga er van genieten!!
LikeLike
Zou zomaar kunnen dat je gisteren of eergisteren (bijna) hier langs bent gelopen richting noorden
LikeGeliked door 1 persoon
Ik denk het niet😉 want ik vertrek morgen pas. Mijn eerste overnachting is in Vilt, en dan wandel ik naar Meers.
LikeLike
Ah, oké dan kom je hier niet langs, veel wandelplezier!
LikeLike
Maar dat wil niet zeggen dat wij niet samen een kopje koffie kunnen drinken. De 16e wandel ik van Meers naar Susteren😊
LikeLike
Als je stukje Pieterpad zou volgen weet ik wel een prima stek voor koffie op de Windraak https://www.windraak31.nl/
LikeLike
Ik zie dat ik pas na Susteren op het Pieterpad kom. Jammer, was een mooie gelegenheid. Ik kom van Born en daar steek ik schuin over naar Susteren.
LikeLike
Ja jammer
LikeLike
In Susteren is ook een leuke locatie: https://koffiehuishetijzerenbos.nl/over-ons
LikeGeliked door 1 persoon
Ik heb mijn route iets aangepast en kom daar nu langs. Ik ben er zo rond 15:00 uur. 😊
LikeLike
Leuk, ik ook!
LikeLike
Hartstikke fijn… Ik zie er uit als een Pelgrim hahaha
LikeGeliked door 1 persoon
Of misschien vandaag?
LikeGeliked door 1 persoon
Morgen reis ik naar Wittem, maandag ga ik eindelijk op pad 😊
LikeLike
Ach Rikit…. net als bij AnneMarie ook hier iets met een trieste ondertoon van gemis.. dat schrijnt tot onverdraagbare proporties
Wandel ze… geniet ze… .
LikeLike
PS…. het musziekstuk is prachtig, dat vergat ik te zeggen
PS-2… ik zie links een afbeelding met daarin een watermerk… heb je uitgezocht of dit mag?? De boeites die uitgedeeld kunnen worden zijn niet mals… wees aub voorzichtig
LikeLike
Geen idee… Maar ik ga het uitzoeken. Dank je wel!!
LikeLike
Prachtig nummer, met prachtige tekst, een vrouw met veel kwaliteiten, waarvan je dan zou denken met alles wat ze doet is haar leven zinvol ingevuld, maar eenzaamheid heb je in verschillende vormen, ook iets van deze tijd helaas…….
Wat Melody al zegt, beetje in het spoor van wat AnneMarie geplaatst heeft…..
Heel veel wandelplezier…
LikeGeliked door 1 persoon
Dank je wel, ik ga er van genieten met het prachtig voorspelde weer!!
LikeLike
Rianne,
Veel wandel plezier met Peerke en geniet ervan
LikeLike
Dank je wel Ellen😘
LikeLike
Een prachtig toepasselijk nummer, fantastisch pelgrimslied.
Fijne dagen.
LikeGeliked door 1 persoon
Een mooi toepasselijk nummer Rianne! Veel succes met je wandeltocht!
LikeGeliked door 1 persoon
Dank je wel… Inderdaad een toepasselijk nummer voor de Pelgrim onderweg. Volgende week Zwijmel ik verder😊 Fijn weekend!!
LikeLike
IK realiseer me ineens dat ik op een punt in mijn leven sta waarop een pelgrimstocht meer mogelijk lijkt dan ooit.
Dank voor het inzicht dat ik de afgelopen weken nog niet eerder had. Het stemt me blij.
Mooi liedje…
EN ik wens je een mooie tocht toe!
LikeGeliked door 1 persoon
Dank je wel Natasja. Als je de tijd er voor kunt nemen… moet je echt een Pelgrimstocht maken.
Ga alleen op pad want dan maak je de meest bijzondere dingen mee.
Ik sla een weekje de Zwijmels over en ga verder met mijn tocht.
Fijn weekend 😘
LikeLike