Vandaag reis ik naar Westervoort, waar ik morgen begin aan mijn 8 Daagse wandeltocht langs de IJssel. Ik overnacht bij een nichtje van Kitty, vanwaar ik morgenochtend eerst naar de Ijsselkop wandel, en vandaar gaat het naar mijn overnachting adres in Doesburg 24 km verderop.

De route heb ik zelf uitgewerkt, en gaat gedeeltelijk over het Graafschapspad, Hanzesteden pad, en een stukje Trekvogelpad. Het gaat ook veel door uiterwaarden, en zolang het daar niet al te nat is zal ik er zeker doorheen wandelen.
Het weer wachten we maar af… Guur en te koud voor de tijd van het jaar. Maar ach, voor een wandelaar is 13 graden prima te noemen. Anders wordt het, als daar ook nog eens regen bij komt. Maar kom… wij zijn geen watjes. Windkracht 4 vind ik wat minder, maar ik heb een stormband aan mijn Tilley hat, dus knoop ik die maar eens goed onder mijn kin vast.
We gaan het zien… Tot morgen van Dag 1 van mijn Langs de IJssel wandeling.
Ik wens je heel veel succes.
Dank je wel Ellen.
Respect voor jou om dit in je eentje te lopen maar ook het zelf uitstippelen. Wij wandelen ook veel maar meestal georganiseerde routes. Veel wandel plezier, hopelijk knapt het weer op..Groetjes!
Ik doe het graag allemaal zelf uitpuzzelen. Dank je wel.
Niet te hard van stapel lopen. want dan ben je er voorbij, voor je het in de gaten hebt.
Komt goed. Ik doe het rustig aan😀
Ik zou maar niet te hard van stapel lopen, want dan ben je er voorbij, eer je het in de gaten hebt.
Ik heb 7 dagen de tijd, dus van haasten is geen sprake.
Sterkte dan maar en ook genoeg wandelplezier hopelijk!
Ik heb er goed vertrouwen in.
Dat wordt komende week inderdaad geen uitdaging voor watjes! Heel veel plezier!!
We gaan het meemaken. Soms leverd bar en boos het mooiste verhaal op.
Heel veel succes Rianne, ook wij hopen op mooi weer🥰
Heel veel succes Rianne en ook wij hopen op mooi weer🥰
Dank je wel. Ik duim mee voor mooi weer.😘😘
Dat is absoluut waar!
Veel succes, hopelijk valt het weer een beetje mee🙏👍🤩🙋🏼♀️🍀
Dank je wel, de eerste dag is al geslaagd.
… en ze is weer vertrokken, onze Rianne … veel goede moed maakt je dagen goed. Sterke x
Dank je wel Lieve Marleen😘
Moet wel aan je denken hoor, het hagelde vanmorgen.
Gelukkig hier niet onderweg.