Had ik het gisteren over mijn bij Polarsteps bestelde Travel Book? Ik had nog niet verteld hoe ik het boek ontvangen heb.
Want als je zoiets besteld heb, wil je het ook zo snel mogelijk ontvangen, en daarin stelde Polarsteps mij niet teleur. 5 werkdagen. Natuurlijk zit daar dan meestal nog een weekend tussen, maar bij mij kwam het precies uit. Op zondag besteld en de zaterdag daarna in huis.

Nu klopt dat niet helemaal wat ik had het niet in huis, want het zat muurvast in de brievenbus. Gewoon door post nl er in gepropt, en er met geen mogelijkheid meer uit te krijgen. Wat ik ook probeerde… muurvast. Dus heb ik er allereerst een foto van gemaakt, zodat ik verhaal kon halen voor als het beschadigd raakte.
Gelukkig heb ik de foto niet nodig gehad, en kwam de doos zonder al te veel beschadiging met veel Wrikken los. Het Travel Book had niets geleden.
Jemig … wat erg. Wat voor een stuk onbenul is hier bezig geweest. Maak het ook wel mee … dank voor de tip van een foto maken.
Maar wel fijn dat je je Travelbook binnen hebt.
Ik dacht echt “die krijg ik er niet uit”. Maar sinds die val van Kitty over de kabel van de gemeente, maak ik overal een foto van als er niets in de haak is.
Goed idee … ga ik ook doen.
te gek voor woorden!!!
Echt niet normaal dit…
zeker geluk gehad. Mij valt op dat zowel op ons oude adres als het nieuwe postnl regelmatig steken laat vallen zeker bij de pakketbezorging
Hier ook veel klachten… Geregeld een briefje in de bus. “Helaas hebben wij U gemist, en hebben het pakketje af gegeven op nummer…” Ze hebben geen geduld. Wij wonen boven maar voordat ik beneden ben zijn ze vaak al verdwenen.
Gelukkig maar. Bespaart je een hoop gedoe.
Dat vind ik ook.